środa, 16 listopada 2016

Boże Narodzenie z fioletem

"Kartka Bożonarodzeniowa w fiolecie??, czemu nie !" To była pierwsza moja myśl jak pod wczorajszym postem przeczytałam komentarz od Hubki.
Długo nie czekam na to, aby się za nią zabrać. Niestety na co dzień nie mam możliwości tworzyć w każdej chwili. A wczoraj skorzystałam z okazji, że mój warsztat był otwarty, w pełni przygotowany do pracy, to nie czekałam ani chwili i od razu poszłam za weną hehe. Nie miałam, żadnego pomysłu, nie wiedziałam od czego zacząć, nawet za bardzo fioletowych papierów nie mam, tylko zwykłe z bloku technicznego... Jak dla mnie charakterystyczne, to musiałam dodać również akcent religijny, w postaci obrazka Świętej Rodziny. Dużo by tu pisać jak powstawała. Jednak zrobiłam i prezentuje się tak.
Tak tak teraz patrzę, nie licząc bazy to mam 7 warstw, w tym 3 na kostkach 3d. To już w zupełności potwierdza moją teorię, że jest zupełnie inna niż moje na co dzień. 

No cóż padło i na mnie, pierwszy raz zgłaszam na wyzwanie swoją karteczkę. Miało być warstwowo i w co najmniej 50% w fioletach a trudniejszy warunek to świątecznie


Wyzwanie 8


Pozdrawiam,
Dasanda :)

9 komentarzy:

Dziękuję za zostawienie po sobie obecności na moim blogu. Zapraszam na kolejne odwiedziny:)