wtorek, 15 listopada 2016

Karteczki BN

Śnieg spadł, mróz nawet dość duży, księżyc piękny, cóż chcieć więcej?? Chyba, spokojnego snu synka :) Pomysłów na kartki mam więcej niż ich potrzebuję... no cóż..  taki ból. A u Was jak tam, dużo ich robicie?? Bardzo lubię teraz prace z scrapkami z maszynki. Zakupiłam niektóre scrapki jeszcze we wrześniu, specjalnie z myślą takich kartek świątecznych. Te scrapki tak mi się podobają, że uważam, że nie ma sensu zbyt dużo dodawać innych elementów na kartki. 


Na koniec jeszcze zdjęcie zbiorowe z kartami jakie do tej pory zrobiłam na te Święta. Muszę się Wam pochwalić. Kupiłam sobie maszynkę Sizzix Big Shot. Mam też kilka wykrojników, ale jak wiecie wszystko kosztuje, (sama maszynka nie mało...) i nie jestem wstanie kupić wszystkie jakie mi się podobają. Ciągle szukam okazji, ale i tak, tylko niektóre są mi pisane. :P W każdym razie jakby ktoś coś wiedział.. byłabym wdzięczna. 

Pozdrawiam, 
Dasanda :)

10 komentarzy:

 1. piękne! A może tak w fiolecie i warstwowo na moją zabawę? :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne karteczki:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne karteczki. Lubię minimalizm.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne kartki.Dzięki wycinankom od Ciebie może moje też takie będą :-). Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe kartki!
  Radość z posiadania maszynki w pełni rozumiem:)
  A co do wykrojników,to ostatnio,kupiłam większą ilość świątecznych.Tak byłam tymi zakupami zafascynowana,że nie zwróciłam uwagi,iż dwa zamówiłam podwójnie.
  Chętnie Ci je wyślę.Na pewno się przydadzą.Proszę tylko napisz mi swój adres na mojego maila adamazur77@gmail.com Są to dwa wykrojniki świateczne ( a jakie niech to będzie niespodzianka),więc musimy się pośpieszyć,abyś mogła ich jeszcze w tym roku użyć .Myślę,że będą Ci się podobały.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawienie po sobie obecności na moim blogu. Zapraszam na kolejne odwiedziny:)