poniedziałek, 26 marca 2012

Moje pierwsze efekty decoupage

Jakiś czas temu tak mi się spodobały rzeczy wykonane techniką decoupage, że musiałam to wypróbować taka już jestem. trochę mi czasu zajęło zakupienie potrzebnych materiałów a potem wykonanie czegoś ta techniką. Pasuje mi jeszcze pomalować lakierem parę razy, ale muszę się pochwalić. Oto moje pierwsze efekty:
1. komplet biżuterii: bransoletka + kolczyki z motywem maków

Jeszcze z racji tego, że zbliża się Wielkanoc ozdobiłam jeszcze 3 jajka styropianowe
 Zostało i jeszcze jedno jajko, ale nie wiem jak je ozdobić. Zastanawiam się nad efektem spękań, ale mam obawy, bo nie wiem za bardzo jak zrobić.

Wiem, że dużo jeszcze ćwiczeń przede mną, że nie są wykonane idealnie. Początki zawsze są trudne i nie zawsze wychodzi jakby się chciało. Mnie to i tak się podoba. A Wy co sądzicie?? jakieś uwagi mile widziane.

3 komentarze:

 1. Całkiem niezłe Twoje pierwsze efekty :) Oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że jeśli są to pierwsze efekty decu, to bez obaw możesz brać się za pudełeczka. Na pewno wyjdzie świetnie! Spękania mają instrukcję na opakowaniu i trzeba do niej się stosować. Choć wiele osób, zajmujących się decu, wcale ich nie lubi :)
  Moc serdeczności Ci posyłam :)

  Nie wiem, czy wiesz ale aby napisać u Ciebie słówko trzeba udowadniać, że nie jest się automatem i wpisywać na koniec takie rzeczy:
  railis andicts

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawienie po sobie obecności na moim blogu. Zapraszam na kolejne odwiedziny:)