wtorek, 27 marca 2012

Początki haftu krzyżykowego

Szukałam, szukałam, szukałam i znalazłam - moje prace z haftu krzyżykowego. nadszedł w końcu ten dzień, gdy przedstawię moje pierwsze prace wykonane haftem krzyżykowym. Wyhaftowałam je jeszcze będąc w podstawówce. Zresztą czego większego można się spodziewać po małej dziewczynce, która interesowań miała więcej niż włosów na głowie. Pokazuję to co mam. Z biegiem czasu mam nadzieję, że przedstawię też inne.

Dzisiaj kolej na motylki:

 Zaraz po zrobieniu zrobiłam dla niego małą ramkę z papieru technicznego. Miałam tak samo zrobić z pozostałymi, ale skończyło się tylko na chęciach.

A ten motylek niebieski nie ma czółek, zauważyłam to dopiero, gdy wstawiłam zdjęcie na komputer. Wcześniej jakoś nie zwracałam na to uwagi hehe
Brakuje mi jeszcze jednego żółto-czarnego, ale chyba wylądował u nauczycielki w formie oceny z przedmiotu (techniki), bo nigdzie nie mogłam go znaleźć.

Dzisiaj się bardzo ucieszyłam jak zobaczyłam, że strona na której pokazywałam moje rysunki znowu działa. Miała przerwę w funkcjonowaniu od 26 grudnia, a uruchomili kilka dni temu. Jakby kogoś interesował mój profil to zapraszam link do strony.

1 komentarz:

  1. Hi, I desire to subscribe for this webpage to obtain hottest updates, so where can i do it please assist.


    my site :: santosneyk.bravesites.com; ,

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawienie po sobie obecności na moim blogu. Zapraszam na kolejne odwiedziny:)