poniedziałek, 6 października 2014

Czas na dalsze zmiany... :)

Witam po długiej przerwie:). 
Jestem już szczęśliwą mężatką już od ok. 3 tygodni. Powiem Wam, że zawsze są jakieś małe zawirowania, coś nie pójdzie do końca po myśli, ale to co :) Ważne ze mam męża :) Ogólnie z ślubu, wesela jak i poprawin jesteśmy bardzo zadowoleni :) Goście mamy nadzieję, że równie dobrze się bawili - przynajmniej tak sądzimy po tym jak chętnie się bawili, zarówno w pierwszy jak i w drugi dzień. Ale bloga mam nie do tego aby opisywać swój ślub, dlatego już kończę ten temat. :P
Teraz zaczęliśmy mały remont, który wiele czasu nam pochlania. Dlatego też dopiero dzisiaj pisze coś na blogu. Remont w pełni jeszcze z 2-3 tygodnie nam zejdzie, ale jestem pełna optymizmu :) 

Aby nie było tak pusto, bez zdjęcia... pokażę Wam jeszcze zdjęcia z ślubu. (Niestety więcej na chwilę obecną nie mam jeszcze).:

Mam przygotowany materiał do kilku postów, ale po tej przerwie wchodząc na bloga jakoś mi się odechciało. Zauważyłam, że bardzo dużo zdjęć z bloga zniknęło. Szkoda mi tego wszystkiego. Miał ktoś z Was już taki problem, co zrobiliście ?? Wiem, że w sierpniu zrobiłam kopie zapasową bloga, ale nie wiem gdzie ją znajdę przez ten remont również mój komputer poszedł w dostawne.  Jak mi się uda z tym jakoś poradzić to będą nowe posty :) 

EDIT: Mam już zdjęcia :) 

Miłego tygodnia życzę :) 

6 komentarzy:

 1. gratulacje :) miłości, radości i zrozumienia na nowej drodze życia :)
  przepięknie wyglądałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! wszystkiego dobrego :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie Wam razem ! Cieszę się że jesteś szczęśliwa :)
  A jeśli chodzi o Twoje pytanie, to jeszcze mi się tak nie zdarzyło żeby mi zdjęcia zniknęły, no chyba że były z jakiejś strony wcześniej skopiowane, albo jak mi znajoma na serwerze jakimś wystawiła, ja ich nie ściągnęłam tylko skopiowałam do bloga a o na później po jakimś czasie je usunęła to wtedy zniknęły.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :) Wrzesień to najlepszy miesiąc do zawierania małżeństwa. Wiem coś o tym ;) Moje trwa już przeszło 20 lat.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje :)

  Mam bardzo duże opóźnienie.....jak wynika z Twojej wiadomości tutaj u mnie: http://www.chabrowapanienka.blogspot.de/p/wymiany.html Przyznaje się bez bicia, iż dopiero przed dwoma minutami odczytałam Twoja wiadomość... Którą napisałaś w dniu urodzin mojej córki. Dokładnie 6.03.2014 przyszła na świat :D Jeśli wciąż jesteś chętna na wymianę scrapek z dziurkaczy bądź BS'a. Zapraszam.
  Bardzo przepraszam za to niedopatrzenie, ale od narodzin córki bardzo mało bywam w blogosferze.
  Monika-

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawienie po sobie obecności na moim blogu. Zapraszam na kolejne odwiedziny:)