środa, 15 sierpnia 2018

Niespodzianki na roczek

Roczek to wyjątkowa chwila nie tylko dla dziecka, ale również dla rodzica. W pierwszym roku dziecka dokonuje się wiele zmian, w tym czasie dziecko bardzo szybko rośnie i rozwija się, codziennie pokazuje nowe umiejętności... Wtedy również rodzice uczą się wielu nowych rzeczy, jednak dziecko to wielka zmiana w życiu każdego. Jest to czas wielkiej miłości, radości, uśmiechu, ale również smutku, niepokoju a nawet bezsilności czy złości. 
Dlatego też dzisiaj pokaże kolejne pudełko ze zdjęciem małej Aleksandry oraz wesołą karteczkę ze słonikiem dla bliźniaczek. Prace zrobiłam jeszcze wiosną, jednak jak to u mnie bywa publikacja zazwyczaj jest z opóźnieniem.


 
Dość często zdarza mi się przygotować coś na tą okazje,swojemu synkowi niestety nic szczególnego nie zrobiłam, ale obiecałam sobie, że teraz na 3. urodziny muszę mu zrobić pudełko. (Obecnie używa wszystko co jest dostępne w domu). 

Pozdrawiam, 
Dasanda :)

3 komentarze:

  1. Oj tak! Roczek to bardzo ważne wydarzenie dla całej rodziny. Pięknie uhonorowałaś tę uroczystość! Pudełeczko przyda się na pamiątki, a kartka urocza
    Pozdrawiam Alina

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny zestaw. Pudełko zachwycające. Pozdrawiam :-).

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawienie po sobie obecności na moim blogu. Zapraszam na kolejne odwiedziny:)