czwartek, 19 kwietnia 2018

Urodzinowy box

Początkiem roku moja babcia obchodziła 80. urodziny. Właśnie na tą okazję zrobiłam dla niej exploding box. Chciałam aby był żywy i kolory, ale nie przesadnie słodki. Mam nadzieję, że cel został osiągnięty.
 W moim odczuciu prezencik bardzo przypadł do gustu, jak i mojemu synkowi, który ciągle chciał go rozkładać i składać - szkoda tylko, że to drugie mu nie za bardzo wychodziło.Do pudełka synek miał jeszcze bukiet wiecznych tulipanów - z materiału. Czyż nie są śliczne. (oczywiście ja nie wzięłam się za ich uszycie, jedynie je zamówiłam - dla siebie także :))


Pozdrawiam, 
Dasanda :)

4 komentarze:

 1. Pudełeczko przepiękne. Wykonanie mistrzowskie i cudowny dobór kolorków.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna kolorystyka pudełeczka.Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam bardzo serdecznie w ten piękny słoneczny kwietniowy dzień pierwsze słowo pierwsza myśl to bajka gdy tylko zobaczyłam ten urodzinowy Box od razu pomyślałam sobie o tym że ja też chciałabym taki otrzymać jest po prostu przepiękny widać ile pracy i ile serca włożyłaś wykonanie czegoś tak pięknego pozdrawiam cię bardzo serdecznie i życzę przyjemnego dnia Tobie i twoim bliskim


  💁 odnowionaja.blogspot.com

  Zapraszam Cię serdecznie na bloga swej Przyjaciółki Agnieszki , która chwyta piękne chwile w swój obiektyw , ale również pisze życiowe przesłania z serca dla drugiego człowieka .

  Pozdrawiam serdecznie Sylwia 😊

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawienie po sobie obecności na moim blogu. Zapraszam na kolejne odwiedziny:)