wtorek, 5 września 2017

Z określeniami - Etap VI

Z samego początku przepraszam Was, że z takim opóźnieniem, ale niestety na to zdarzyło się kilka rzeczy. Najpierw były uroczystości rodzinne, później problemy z komputerem... eh padł. Ale nie ma co się smucić, przy okazji porządek się zrobi :)

Nie przedłużając już zapraszam na kolejną zabawę z określeniami. Dodam jeszcze, że po tym etapie powędruje mała niespodzianka dla uczestników :)

  
Przypominam:  "Wyzwania mają na celu, przede wszystkim dobrą zabawę, zmotywowanie do twórczego myślenia, poznaniu nowych technik oraz rozwoju swoich zdolności, a także powstawaniu prac, które być może nigdy nie miałyby miejsca."
 
Zasady zabawy: 
 1. Praca miałaby wiązać się z 3 "określeniami", interpretacje pozostawiam Wam, ale proszę o ich uzasadnienie w przedstawianiu prac na blogach lub na FB  
2. Technika dowolna - nawet Wasza indywidualna, innym nie znana, jedynie ograniczenie to wasza wyobraźnia.!  
3. Czas na wykonanie pracy do 5 października 2017r.
4. Po przygotowaniu takiej pracy proszę o informację w komentarzu z linkiem do pracy lub na emaila
5. Każdy może przygotować max 3 prace,
6.  Do 5-8 października 2017r. będę prace prezentować u siebie na blogu,
7.  Planuję po tym wyzwaniu rozlosować osobę, do której powędruje mała niespodzianka  - jedna praca jedna szansa (przykładowo 3 prace jednej osoby w jednym wyzwaniu to 3 szanse na niespodziankę).   

Zapraszam do zabawy :)


Pozdrawiam, 
Dasanda :)

2 komentarze:

  1. A myślałaś, że będzie łatwo he he ale co ja z tą energią zrobię:P Oj muszę pomyśleć, dobrze, że trochę czasu na to jest

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nikt nie mówił, że będzie łatwo :) Ale myślę, że na energię można tak różnie interpretować, jako energię (prąd), osobowość, kolory... Dasz radę, wierzę w Ciebie :)

      Usuń

Dziękuję za zostawienie po sobie obecności na moim blogu. Zapraszam na kolejne odwiedziny:)