piątek, 17 lutego 2017

Zabawa wyzwaniowa, co myślicie??

Dzisiaj przychodzę do Was z propozycją małej zabawy. Zainspirowana jestem zabawami, w których robione są kartki. Natomiast ja proponuję bez takiego ograniczenia. Tzn. prace powstać mogą w technice jakiej chcecie, bez ograniczeń, nawet takiej, która nie ma jeszcze swojej nazwy :), jedynym ograniczeniem to byłaby Wasza wyobraźnia. Praca/prace miałyby wiązać się z trzeba określeniami, słowami, nazwami, smakami, kolorami, cytat, uczucie,  .... itp. Przykładowo kolor, wzór, geometria, lub jałowiec, granat, mleko itd. Zabawa miałaby na celu, zmotywować do twórczego myślenia, dobrej zabawy oraz rozwoju w różnych technikach, powstawaniu prac, które być może nigdy nie miałyby miejsca. :)

Zasady zabawy:
1. Praca miałaby wiązać się z 3 "określeniami".
To w jaki sposób byłaby skojarzona Wasza praca to już do Was by należało. Prosiłabym tylko w opisie o wytłumaczenie danego skojarzenia. 
2. Ogłoszenie tematyki wyzwania 1. dnia danego miesiąca
3. Czas na wykonanie pracy byłby cały miesiąc.
4. Zabawa miałaby przynajmniej na początku trwać przez 6 miesięcy, jakby się przyjęła to wtedy bym ją wydłużyła. 
5. Po tych 6 miesiącach przewidziałabym małą niespodziankę dla osób biorących udział. Oczywiście jeden udział byłby jednym głosem w zabawie. 

Co myślicie?? Jakieś uwagi?? Zaczynami od 1 marca?? Byliby chętni, jeśli tak to zapraszam do podawania tych określeń, wśród wszystkich wylosuję 3??

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie, 
Dasanda :)

5 komentarzy:

 1. Brzmi ciekawie, jeśli wyrobię się czasowo to chętnie wezmę udział :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooooooo to ja też chcę :) tylko aż strach się bać co z tego powstanie ;)
  Moje propozycje: lekko, monochromatycznie, trójkąt/ dziwne połączenie kolorków, węgiel, śrubka/ brudny, okrąg, ulewa .... mogę tak w nieskończoność :))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również wzięłabym udział:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawienie po sobie obecności na moim blogu. Zapraszam na kolejne odwiedziny:)