czwartek, 20 września 2012

Sylwestrowa noc - sal, cz.I
Jakoś czas temu wzięłam udział w moim pierwszym salu :Sylwestrowa noc". Zapisałam się dzień po zakończeniu zgłaszaniu się, ale wzór tak mi się spodobał, że musiałam zgłosić się do wspólnego haftowania. Na szczęście organizatorki były na tyle wyrozumiałe, że nie miały nic przeciwko. 
Zgodnie z zasadami co pewien czas pokazujemy postępy naszego haftu. Dzisiaj właśnie taki dzień nastał.
 

I etap "Sylwestrowej nocy":Wzór nie jest zbyt duży, ale bardzo bogaty w kolory. Kolory muliny dobieram na podstawie moich zapasów, które posiadam, dlatego też kolorystyka może trochę się różnić od tej w oryginale. Jednak mam nadzieję, że rezultat końcowy będzie zadowalający.

Kilka dni temu narysowałam również dwa obrazki pastelami olejnymi i suchymi. Z efektu nie jestem zadowolona, ponieważ nie potrafię ani nie umiem rysować ludzi. jednak mimo to chcę Wam je pokazać.Rysunki rysowane były dla dwóch małych dziewczynek i może dlatego zbytnio się nie przykładałam. Ich łączne wykonanie zajęło mi około godziny.

W ubiegłym tygodniu dostałam wyróżnienie, które opisałam chyba dwa posty wcześniej. Ku mojemu zaskoczeniu dostałam już kolejne, tym razem od Weroniki Orzeł z bloga: Szaleństwa Weroniki (Blog ArtŚwiat). Bardzo cieszę się z tego, ponieważ jest to dla mnie duże wyróżnienie, to że komuś podoba się to co robię. Coś takiego potrafi tak mnie podbudować do dalszego tworzenia... Dziękuję Ci bardzo za nie :*


 

Zgodnie z zasadami powinnam wyróżnić kolejne 5 blogów ( które nie mają obserwatorów więcej niż 200). Jednak jest to trudny wybór, ponieważ jest wiele blogów, które często odwiedzam choć rzadko daję komentarze - za to Was przepraszam. Muszę się zastanowić komu przekazać dalej to wyróżnienie. Zastanowię się i uzupełnię ten wpis. 


A na dzień dzisiejszy życzę Wam pięknych snów:*

5 komentarzy:

 1. Gratuluję wyróżnienia.Piękne te rysunki Dziewczyno masz talent! A ten zegar będzie cudny:) Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluje wyróżnienia ... obrazeczki sa cudne pozdrawiam ciepluteńko

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyróżnienia. Początek obrazka na "Sylwestrową noc " już jest:)A rysunki bardzo mi się podobają.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. hej może skusisz się na zabawę podaj dalej u mnie?

  OdpowiedzUsuń
 5. kopiuje zasady zabawy:


  1. Musisz posiadać bloga

  2. Pierwsze 3 osoby,które umieszczą pod tym postem komentarz,w którym zgłoszą chęć wzięcia udziału w zabawie, otrzymają ode mnie malutki ręcznie robiony upominek, który wyślę w ciągu 365 dni.

  3. Osoba zgłaszająca się organizuje taką samą zabawę u siebie i daje szansę trzem osobom na prezenty wykonane przez siebie.

  Skasowałam całkiem pkt 4 mówiący o tym, że można się zapisać tylko 3 razy. Po pierwsze dlatego, że w niektórych zasadach pisze, że można uczestniczyć nieograniczoną ilość razy, a w innych, że tylko 3. Kto zapamięta, w której jak było? Po drugie uważam, że jeśli ktoś wywiązuje się z zasad zabawy, to dlaczego nie może bawić się tyle razy ile chce?
  Mam nadzieję, że moje zmodyfikowane zasady są jasne.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawienie po sobie obecności na moim blogu. Zapraszam na kolejne odwiedziny:)