sobota, 14 kwietnia 2012

sutasz i 13 piątek

Pewnego dnia wróciłam strasznie zła z zajęć... chciałam wtedy zrobić coś dla siebie. Postanowiłam zrobić bransoletkę z sutaszu. Mnie bardzo się podoba, zwłaszcza, że nie mam do tego wprawy i się uczę. 
Wykonałam ją w moich ulubionych barwach - kocham wszystko co niebieskie :) Dołożyłam też czerwone koraliki, aby nie była taka smutna.Wiem muszę jeszcze trochę poćwiczyć. Ale dla mnie najważniejsze było to, iż odstresowałam się.

Wczoraj był 13 piątek - dzień przez niektórych znienawidzony. Osobiście zawsze ten dzień dla mnie był miły, może dlatego, że nie należę do osób przesądnych :) Wczoraj również wygrałam moje pierwsze Candy u Kathinny :) Ale się ucieszyłam jak się dowiedziałam. Nie mogłam w to uwierzyć. Bardzo dziękuję.

5 komentarzy:

 1. piękna :)pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. zdolna bestyjka z Ciebie :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. I do tego dopiero trzeba mieć cierpliwośc:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że kogoś moje prace zainspirowały ;)
  Bardzo fajnie wychodzą Ci zmagania ze sznurkiem... Kolory też super dobierasz ;) Nie przejmuj się początkowymi nierównościami, ponieważ z czasem wszystko przyjdzie ;)
  Osobiście mogę Ci polecić -aby lepiej i łatwiej Ci się pracowało- zszywanie sutaszu idealnie przez środek , nie za mocne ściąganie i rzadsze wszywanie drobniejszych koralików, ponieważ gdy są za gęsto lubią się chować pod spód.. ;)
  Życzę sukcesów, cierpliwości i dużo czasu na sutaszowe zmagania ;)
  Pozdrawiam, Marta

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawienie po sobie obecności na moim blogu. Zapraszam na kolejne odwiedziny:)