niedziela, 13 kwietnia 2014

Podsumowanie: Wiosna w kwiatach

Nadszedł czas na podsumowanie wymianki wiosna w kwiatach organizowanej przeze mnie. Była to pierwsza tego typy zabawa, którą organizowałam. Dziękuję wszystkim osobom, które brały w niej udział - a zwłaszcza tym, które bezproblemowo wywiązały się z zasad.

Konkrety i zdjęcia:

Pierwsza para:
Aleksandra Sz  - z bloga Pinku Art handamade
oraz Szczęśliwy zakątek - z bloga Szczęśliwy zakątek

Aleksandra Sz przygotowała: 

Szczęśliwy zakątek:


Druga para:

Małgorzata Kozłowska z bloga  Upominkowy Świat 

oraz hubka38  z bloga biżuteryja 

Małgorzata Kozłowska ...

hubka38 

  Trzecia para:

 Siljia z bloga O wszytskim/ O niczym... czyli o tym co sprawia mi przyjemność

oraz Dusia z bloga Syndrom kury domowej

Siljia


Dusia


Czwarta para:

Marta Dzwonkowska z bloga Pod piernikowym niebem
oraz Dekupagekinii z bloga Moje małe decoupage....


Marta Dzwonkowska


Dekupagekinii

Piata para: 
Selennea z bloga Arteemid - Ręcznie robione różności

oraz Dasanda z bloga Hobbistyczny świat


 Selennea - przesyłka jeszcze w drodze....Dasanda (ja)
Zawartość przesyłki w całości:


(NIE AKTUALNE!! - Martwią mnie te osoby co nie wysłały przesyłki, a na pewno nie dostałam potwierdzenie nadania jej, ani zdjęcia zwartości paczki. Termin na wysyłkę był do 4 kwietnia i był tydzień na dostarczenie paczki przez "listonosza" i zrobienie zdjęć, przygotowanie posta na blogu... Jednak u tych osób nawet na ich blogach nie znalazłam żadnych informacji.
Uważałam, że mam do czynienia z poważnymi osobami, które jak się do czegoś zobowiązują to z tego się również wywiązują... ale się przeliczyłam.... Rozumiem, że każdy może mieć różną sytuację życiową, coś nagle się wydarzyć, ale żadnej informacji nie dostałam... Ten post miałam zrobić w piątek, ale czekałam jeszcze na jakieś informacje... ale nic się nie zmieniło.
To, że ja nie dostałam swojej przesyłki to nie ważne. Bardziej mi szkoda Hubki38 - ona się napracowała przygotowała świetną paczkę, a również nie dostała paczki. Czekam jeszcze na wiadomość od niej czy faktycznie nie otrzymała przesyłki.... )

Edit 1: dostałam wiadomośc od Hubka38 - jej para wymiankowa u mnie jak i u Hubki38 ma wytłumaczenie. Ważne, że znana jest już przyczyna opóźnienia.
Dziękuję za informację;)

Edit2: Dostałam również wiadomość od Selennea z wytłumaczeniem zaistniałej sytuacji. Wszystko już jest ok.
Ogólnie z dziewczyn jestem zadowolona, przygotowały wspaniałe prezenty i wywiązały się z zasad zabawy. (Szkoda tylko, że o niektórych sytuacjach dowiaduję się troszkę późno). Dziękuję Wam za to jeszcze raz :) 

Miłego wieczoru Wam życzę :)

4 komentarze:

 1. Dzięki za zabawę ,przykro ,że pozostałaś bez upominku [ wykonałaś super prezenty], ja też doszłam do wniosku ,że to moja ostatnia wymianka , nie rozumiem podejścia dorosłych ludzi, a jeśli to zabawa to ma sprawiać przyjemność , a nie odwrotnie, pozdrawiam ciepło Dusia

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam,
  Proszę o sprawdzenie wiadomości mailowej. Przepraszam za zaistniałą sytuację. Nie do końca była ona spowodowana moją winą i kwestią nie odpowiedzialności. Proszę mi wierzyć nie chciałam nikogo zranić ani urazić. Raz jeszcze przepraszam za zaistniałą sytuację.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za zabawę;)
  Ja dopiero dziś dostałam paczkę. Więc trochę się naczekałam.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna zabawa pod warunkiem...no właśnie, że zaczyna się fajnie i tak kończy. Tak czy inaczej podziwiam, że sama to zorganizowałaś i Twoja wymianka - mam nadzieję, że doszła do skutku - bardzo fajna.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawienie po sobie obecności na moim blogu. Zapraszam na kolejne odwiedziny:)