poniedziałek, 18 czerwca 2018

Wakacyjne bransoletki

Lato przynajmniej w pogodnie zawitało do nas już dawno, tak też ja mam już za sobą wyjazd wakacyjny. Pewnie jak większość z Was na taki wyjazd musiałam zabrać ze sobą kilka drobiazgów, aby choć parę twórczych chwil spędzić.

 Jakoś tak samo wyszło, że powstało kilka bransoletek bardzo prostych na gumce z zawieszkami. 
Dodatkowo zrobiłam jeszcze jedną, bardziej pracochłonna bransoletkę z koralików toho 11 i 15, rivoli oraz elementów srebrnych. Od kilku dni możecie mnie odwiedzać na moim instagramie @dasanda_one :) Zapraszam serdecznie :)


Pozdrawiam,
Dasanda :)

poniedziałek, 21 maja 2018

Pudełko urodzinowe

Dzisiaj pokażę pudełko decoupage zrobione dla ślicznej dziewczynki - Julki, z okazji jej 4. urodzin. Forma tradycyjna, na wieczku zdjęcie a wewnątrz pudełka dedykacja pamiątkowa. Dodatkowo musiał być róż i kwiaty :) Jak dla prawdziwej Księżniczki również coś się musiało błyszczeć :) 

U mnie jak z tym szewcem, innym dzieciom robię pudełka, ale swojemu jeszcze nie zrobiłam. Chyba w końcu muszę mu coś zrobić, tylko z jakim motywem hmm... ??

Pozdrawiam,
Dasanda :)

wtorek, 15 maja 2018

Pamiątka dla Julki

Kolejna pamiątka z okazji Pierwszej Komunii Świętej przygotowałam dla Juli. Kolorystyka niby nie dla dziewczynki bo na wzór pudełka wcześniej wykonanego dla chłopca, ale dołożyłam akcentu różu, aby trochę osłodzić tą pracę. 

W tej pracy znów posłużyłam się papierami z Papierowego Potwora, pochodzą z kolekcji Wymaluj mi wiosnę a niektóre z papierów dostępnych w wersji digi.  Ta kolekcja chyba najbardziej przypadła mi do gustu, jak najbardziej w moim klimacie ;) 

Pozdrawiam,
Dasanda :)


niedziela, 13 maja 2018

Granat i róż - ślub

Papeteria ślubna, niewiele u mnie jej, ale czasem znajdują się takie perełki. Nie wiem dlaczego, ale właśnie zaproszenia ślubne robię z wielką przyjemnością. Bardzo ucieszyłam się jak miałam okazje zrobić tak piękny zestaw. Kolory ciemne i wyraziste, ale jak ze sobą pasują - granat i ciemny róż, cóż więcej chcieć. Jakbym znów organizowała swój ślub pewnie w takich kolorach bym teraz wybrała dodatki. Granatowa baza jest z papieru z delikatnym brokatem, który tylko dodaje elegancji, szyku i błysku. Natomiast róż w tak wyraźnym kolorze dodaje kobiecości. 

A Wy jakie lubicie kolory lub styl na ślubną papeterię ?? 

Pozdrawiam, 
Dasanda :)

wtorek, 8 maja 2018

Zakładki dla mola książkowego

Dzisiaj czas na coś, co bardzo lubię robić. Zakładki do książki decoupage. Do tej pory nie zrobiłam ich zbyt dużo, ale i tak cieszę z każdej jednej sztuki. Wszystkie kobiece, w kwiaty i z dodatkiem cytatu. Taki mały drobiazg dla prawdziwego mola książkowego, romantyczki, ale myślę, że nawet do książki kucharskiej się nadadzą :))

Pozdrawiam, 
Dasanda ;)

niedziela, 6 maja 2018

Broszki dla mamy

Mama już od dłużego czasu prosiła mnie o wykonanie broszki... Jakoś nie mogłam się za to zabrać i tak mi zeszło. Jednak w końcu postanowiłam się za nią zabrać. Miała być z sutaszu tak też zrobiłam. Jednak tak się rozpędziłam, że zrobiłam 2. Bo nie mogłam się zdecydować na kolorystykę. 

Dwie proste broszki, tak na rozruszanie palców. I to jest zapowiedź dalszych prac z sutaszu. 


Pozdrawiam, 
Dasanda :)

środa, 2 maja 2018

Pierwsza Komunia Święta Wiktorii

Okres komunijny właśnie się rozpoczął. Właśnie na tą wyjątkową chwilę Wikusi miałam okazje przygotować jej kilka karteczek, każda inna i  myślę, że każda wyjątkowa.Wszystkie jasne, pastelowe, ale myślę że fajnie pasują właśnie na sakrament przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
Pozdrawiam, 
Dasanda :)

wtorek, 1 maja 2018

Czerwony błysk

Po raz kolejny miałam okazję zrobić tą parę kolczyków, tylko tym razem w komplecie z bransoletką. Kolorystyka delikatnie zmieniona, ale wciąż podobna - chyba to połączenie podoba się innym. Choć ja dla siebie zrobiłam już w innej wersji kolorystycznej i troszkę mniejsze. 
Kryształki bonny jakie oplatałam świetnie się prezentują w świetle, dają niesamowity połysk i głębię. Jednak zdjęcia robiłam wieczorem i nie oddają ich prawdziwego piękna. Mam nadzieję, że oczy Waszej wyobraźni dodają im więcej blaski niż zdjęcia :)

Udanego weekendu majowego :) 
Dasanda :)